LVA – całkiem spora firma handlująca maszynami używanymi

W naszych punktach sprzedaży znajdą Państwo duży wybór kilkuletnich maszyn używanych we wszystkich przedziałach mocy. Dzięki tak dużej palecie możemy przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę pakietową obejmującą różne maszyny, przez co oszczędzą Państwo pieniądze i cenny czas konieczne przy poszukiwaniu.

Skrojone na miarę możliwości finansowania

Propomujemy dopasowane do Państwa potrzeb oferty finansowania na najkorzystniejszych warunkach.

Docieramy wszędzie!

Z przyjemnością odwiedzimy Państwa w miesiącach zimowych. Nasi mechanicy przeprowadzą na miejscu przegląd maszyny. Wykorzystajcie Państwo tą okazję i skorzystajcie z możliwości zaopatrzenia się w części zamienne, zgodnie z ofertą dostosowaną do Państwa potrzeb.

Profesjonalne szkolenia, które przyczynią się do Państwa sukcesów w najbliższej przyszłości!

Dajemy możliwość poszerzenia wiadomości na temat funkcjonowania Państwa maszyny dzięki intensywnemu programowi szkoleniowemu w LVA bądź na miejscu u Państwa. Przedstawimy nowoczesną technikę związaną z obsługą oraz konserwacją maszyn.

Dowiedzą się Państwo więcej o zastosowaniu GPS.

Państwa sepcjalista ds. transportu

Gdziekolwiek Państwa maszyna miałaby być używana: Dostarczymy ją tam, niezależnie czy to miejsce jest na lądzie, wodzie, czy w powietrzu. Dzięki naszej kompetencji i doświadczeniu w obszarze transportu służymy Państwu radą. Z przyjemnością pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności.

Twój dostawca części zamiennych

W naszych magazynach części zamiennych ciągle staramy się zapewnić Państwu szeroką i pewną dostępność części zamiennych do ciągników i maszyn marki John Deere oraz maszyn innych znanych producentów. Gwarantujemy profesjonalną oraz możliwie szybką dostawę do Państwa drzwi.

Nasza oferta w skrócie

  • Duży wybór kilkuletnich maszyn używanych
  • Pakiety maszyn
  • Finansowanie
  • Gwarancja pełnego zaangażowania
  • Serwis na miejscu
  • Programy szkoleń
  • Transport i logistyka
  • Bezkompromisowe wsparcie w zakresie części zamiennych