Ми про нас

Шановний відвідувач,

історія нашої фірми починається з 1983 року, коли засновник Дітріх Брайер перейняв частину  центру з продажу с/г техніки John Deere в м. Беннінгсен. Після падіння Берлинської стіни (16.03.1990) відбулася перша презентація техніки John Deere в Альтенведдінгене. Ця легендарна демонстрація техніки перед більш ніж 2000 відвідувачами підштовхнула Дітріха Брайера заснувати філію. У тому ж році фірма почала працювати в обладнаних будівлях, в яких продовжує працювати і зараз. Керівником філії був призначений його син - Томас Брайер.

Спочатку у фірмі були всього 4 співробітники. Незабаром фірма перетворилася на швидкозростаюче підприємство на Магдебурзькій рівнині. Сьогодні на підприємстві працюють більш ніж 100 співробітників. Поряд з 2 філіями до підприємства відносяться також 10 обласних ділерів.

З 1990 року фірма LVA GMBH успішно здійснює продаж, сервіс, здачу в оренду і експорт сільськогосподарської техніки. Спільно з нашими партнерами ми пропонуємо обширний сервіс і консультації по регіону: від міста Зальцведель до Штрасфурта і від Вольфенбютеля до Дессау. Це відноситься не лише до широкого асортименту техніки John Deere, але і  також до техніки інших виробників, таких як: JCB, Lemken, Rauch і багато інших. LVA  - це найсильніший, судячи по звороту продажу, ділер  техніки John Deere в Німеччині і з давніх пір є одним з найбільших ділерів John Deere в Європі.

Ми будемо раді надати Вам кваліфіковану та індивідуальну консультацію.

Співробітники і керівництво фірми LVA
з продажу с/г техніки в Альтенведдінгені.